تعمیرات

VAIOASUSLENOVOACERAppleMSI

تعمیر لپ تاپ امر بسیار تخصصی و مهمی می‌باشد. باید آن را به متخصص این امر بسپارید.مایان نوت بوک ، خیال شما را از بابت تعمیرات راحت کرده است، می‌توانید با یک تماس از مشاورین و متخصصین ما مشاوره بگیرید و با خیال راحت عیب دستگاه خود را برطرف کنید.

شاید در ابتدا تعمیرات امر ساده ای بنظر رسد، اما در واقعیت تعمیرات لپ تاپ های مانند: ایسوس ASUS، لنوو Lenovo ، ایسر ACER ، اپل APPLE، سونی وایو VAIO و…  امری بسیار مهم و تخصصی است که اگر به یک متخصص معتبر مراجعه نکنید، ممکن است صدمات جبران ناپذیری را به دستگاه خود وارد کنید.

مایان نوت بوک به عنوان شرکت فعال در حوزه تعمیرات تخصصی سخت افزار، با بیش از ۱۵ سال فعالیت از شما می‌خواهیم که نسبت دستگاه خود حساسیت به خرج بدهید و به مراکز معتبر مراجعه کنید و به مراکز غیرمجاز و نامعتبر اعتماد نکنید، چرا که ممکن است با این کار خسارات جبران ناپذیری به لپ تاپ خود وارد کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Awesome Products

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

CART

تعمیر گرافیگ لپ تاپ

بسیار پیش می آید که شما لپ تاپ را روشن می کنید اما تصویری بر روی صفحه نمایش دستگاه نمایش داده نمی شود، علت چیست؟ مشکل از کجاست؟ نرم افزاری ؟ یا سخت افزاری است؟

البته این مشکل میتواند ناشی از خرابی های گوناگون باشد اما متداول ترین مشکل در این زمان برای لپ تاپ هایی که چند سال از عمرشان می گذرد از چیپ کارت گرافیک لپ تاپ می تواند باشد.که در این هنگام بعد از تست توسط کارشناسان مایان نوت بوک ومشخص شدن عیب لپ تاپ، سه راه کار در نظر گرفته می شود:

۱- تعمیر چیپ گرافیک لپ تاپ

۲- تعویض چیپ گرافیک لپ تاپ

۳- تبدیل گرافیک لپ تاپ

کدام بهتر است ؟

باید بگوییم که تعمیر گرافیک لپ تاپ در ابتدا کم هزینه ترین و سریعترین راه است، اما راه این راه برای شما برای مدتی کوتاه جواب گو هست وبعد از مدتی دوباره این مشکل به سراغ دستگاه شما می اید و باید هزینه بیشتری برای تعمیر مجدد لپ تاپ خود بپردازید.

اما راه دوم که تعویض چیپ پرافیک لپ تاپ است در ابتدا هزینه بیشتری برای شما در بر خواهد داشت اما در قبال پرداخت هزینه بیشتر لپ تاپ شما عمر بیشتری خواهد کرد.

راه سوم که برای لپ تاپ شما هزینه کمتر نصبت به تعویض چیپ برای شما خواهد داشت و عمر دستگاه حتی بیشتر از تعویض چیپ خواهد بود تبدیل کردن چیپ گرافیک می باشد اما در قبال این کار شما با گرافیک ضعیف تری روبرو خواهید شد که این راه کار فقط به کسانی پیشنهاد می دهیم که از لپ تاپ خود کار گرافیکی سنیگن مانید نرم افزاری های طراحی سه بعدی یا بازی و دیگر نرم افزارهای طراحی که نیاز به پردازش گرافیکی سنیگن است توصیه نمی شود.

 

اصطلاحات رایج در تعمیر گرافیک لپ تاپ

ریبال چیپ گرافیک لپ تاپ

ریسولد چیپ گرافیک لپ تاپ

تعویض چیپ گرافیک لپ تاپ

مرکز تخصصی تعمیر لپ تاپ در کرج

تعمیر لپ تاپ ASUS ایسوس، LENOVO  لنوو ، DELL دل ، VAIO وایو ، ACER ایسر، MSI ام اس ای، HP اچ پی ، APPLE اپل

Resold BGA chips – Reflow BGA chip –  BGA Reworking

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

عنوان